امروز دوشنبه 27 دی 1400 - Mon 01 17 2022

آخرین زمان بروزرسانی FTM_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

نهمين دوره ي مسابقات تيراندازي يادواره ي شهداي مكوند

  • مشاهده در قالب پی دی اف

 

((در استقبال از اجلاسيه ي سرداران ،اميران و دويست و پنجاه و سه شهيد هفتكل، نهمين دوره ي مسابقات تيراندازي يادواره ي شهداي مكوند در روستاي شاه نشين برگزار شد))

 

در اين دوره از مسابقات چهل و نه تيرانداز با اسلحه ي شكاري و به روش سنتي با هم به رقابت پرداختند كه در پايان آقايان رضا مكوندي ، پيروز داودي و احمد ممبيني به ترتيب مقام هاي اول تا سوم را كسب كردند .

 

گفتني است در اين دوره از مسابقات براي اولين دو خانم نيز حضور داشتند كه خانم اميري در مرحله ي اول حذف شد ولي خانم مكوندي خود را به مرحله ي دوم نيز رساند ولي در عين شايستگي از گردونه ي مسابقات خارج شد اما اين اميدواري را به بانوان داد كه در سال آتي مي توانند با قدرت با آقايان رقابت كنند.

 لازم به ذكر است كه  اين مسابقات همه ساله در روز دوازدهم فروردين ماه در شاه نشين برگزار مي شود كه در سالجاري براي اولين بار ثبت نام همه ي افراد و  طوايف به شرط دارا بودن جواز حمل سلاح آزاد بود كه اين موضوع با استقبال مواجه شد و انشاا.. در سال آتي نيز اين روش تداوم خواهد يافت.همچنين بيش از هزار نفر نيز از نزديك از اين مسابقات ديدن كردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات  

 
0 #4 Ehsan gholami 10 تیر 1391 ساعت 12:46
واقعا دست بچه های انجمن س ب ز درد نکنه !
نقل قول
 
 
+1 #3 شهاب داودي 11 ارديبهشت 1391 ساعت 07:56
با سلام به مخاطبان عزيز .در جواب دوستي كه با اسم شاه نشيني پيام گذاشتند ضمن تقدير از ايشان به عرض مي رساند در صورتي كه مسابقات ورودي نداشته باشد تعداد شركت كنندگان از صد نفر هم خواهد گذشت و شما هم مطمئنا با ما هم عقيده خواهيد بود كه نظم دادن به مسابقه اي با بيش از صد تيرانداز كار مشكلي خواهد بود و به همين دليل انجمن سبز بعنوان برگزار كننده مبلغ پانزده هزارتومان ورودي در نظر گرفت كه علاوه بر تامين نظر پيش گفته هزينه ي مسابقه را نيز از همين محل تامين مي نمايد.بازهم از همه سپاسگذارم
نقل قول
 
 
+5 #2 شاهنشینی 10 ارديبهشت 1391 ساعت 09:25
مسابقات امسال بهتر از سالهای گذشته بود ولی مبلغ ورود خیلی زیاد بود
نقل قول
 
 
+3 #1 ممبيني 06 ارديبهشت 1391 ساعت 11:12
مسابقات بسيار عالي و كم نظيري بود اميدوارم كه برادران شاه نشين اين مسابقات باشكوه را هر سال ادامه بدهند.با تشكر
نقل قول
 
محل کنونی شما