امروز دوشنبه 7 آذر 1401 - Mon 11 28 2022

آخرین زمان بروزرسانی FTM_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

مهرداد مکوندی بعنوان رئیس انجمن سبز انتخاب شد

  • مشاهده در قالب پی دی اف
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

مهرداد مکوندی رئیس انجمن سبز شاه نشین شد /هیئت مدیره جدید شروع به کار کرد...

براساس هماهنگی انجام شده با فرمانداری هفتکل و فراخوان به اعضاء برگزیده ،جلسه هیئت امناء انجمن سبزشاه نشین جهت انتخاب هیئت مدیره ، دوشنبه بیست و هفتم اسفندماه جاری در دفتر اهواز این سازمان مردم نهاد برگزار و آقایان مهرداد مکوندی و علی اصغر دهپور برای احراز پست ریاست انجمن نامزد شدند که آقای مهرداد مکوندی با شش رأی در مقابل چهار رأی علی اصغر دهپور برای مدت زمان دوسال بعنوان رئیس انجمن سبز برگزیده و معرفی شد.

آقای علی دهپور نیز با ده رأی کسب شده بعنوان نایب رئیس انتخاب و آقای زاهد حاتمی نیز با ده رأی بعنوان خزانه دار برگزیده شدند.

آقایان نادر مکوندی و الیاس فرجی نیز هر کدام با ده رأی بعنوان بازرس انجمن انتخاب شدند.

همچنین آقایان داود داودی، اسفندیار مکوندی و شهاب داودی نیز هر کدام با ده رأی به ترتیب بعنوان مسئول گروه عمران،گروه ورزش و گروه فرهنگی انتخاب و مهربانو الهام لرکی هم با ده رأی بعنوان مسئول گروه مهربانوان این انجمن برگزیده شدند.

گفتنی است این نشست براساس قانون سمن ها به ریاست مهندس نادر مکوندی بعنوان بزرگ هیئت امناء و میزبان این جلسه ساعت ده شب آغاز و پس از حدود دوساعت بحث و تبادل نظر به پایان رسید.

لازم به ذکر است که علی اصغر دهپور در سایه تعامل و اعتماد هیئت امناء پیشین انجمن سبز نزدیک به بیست سال مسئولیت این سازمان مردم نهاد را بعهده داشت که جا دارد از این عزیز تقدیر ویژه شود .همچنین برای مهندس مهرداد مکوندی و هشت عضو دیگرهیئت مدیره جدید در مسئولیت تازه آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

امیدواریم در سایه تعامل،همدلی و همگرایی همه ی فرهیختگان با انجمن سبز، مسیر توسعه فرهنگی منطقه هموارتر شود.

ما به فردای روشن امیدداریم...

گروه فرهنگی انجمن سبز شاه نشین

#شاه_نشینی_ها

محل کنونی شما