امروز چهارشنبه 14 خرداد 1399 - Wed 06 03 2020

آخرین زمان بروزرسانی FTM_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

سفر مهندس خادمی به شاه نشین

  • مشاهده در قالب پی دی اف
میانگین امتیار کاربران: / 2
ضعیفعالی 

 

پیگیری مشکلات روستای شاه نشین با حضور نماینده مجلس ...

مهندس هدایت اله خادمی نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی پسین روز پنجشنبه هیجدهم بهمن ماه جاری میهمان شاه نشینی ها بود.خادمی در ورودی شاه نشین مورد استقبال قرار گرفت و با همراهی مهندس زنگنه معاون تلاشگر فرمانداری باغملک مسیر ورودی تا خروجی شاه نشین را پیاده طی کرد و از زیبایی شاه نشین و تلاش مردم این روستا برای آبادگری تمجید کرد.

جمعی از اهالی در این مسیر کوتاه مشکلات شاه نشین را برشمرده و خواستار مساعدت نماینده مجلس شدند.قاسم دهپور به توانمندی های روستا اشاره کرد و از سرمایه گذاری بیش از سی میلیارد تومانی اهالی برای ساخت و ساز سخن گفت...علی اصغر دهپور فعالیت های بیست ساله انجمن سبز را بر شمرد و از همت اهالی برای پیشبرد امور فرهنگی سخن گفت... وی همچنین از پتانسیل فرهنگی و زیست محیطی انجمن سبز و مردم منطقه به نیکی یاد کرد و خواستار توجه ویژه ی نماینده مجلس به این مقوله شد... فرشید لرکی از پیگیری های شورای روستا گفت و مشکلات و خواسته های اهالی را طی یک نامه در دوازده بند تقدیم مهندس خادمی کرد ...شهاب داودی هم به دوگانگی اداری شاه نشین گریزی زد و گفت: در این بیست سال فقط شهرستان هفتکل به شاه نشین خدمات رسانی می کرد و مسئولین باغملک حتی یکبار هم به این روستا سر نزدند اما در یکسال گذشته مهندس نجاتی پور فرماندار باغملک و مهندس زنگنه معاونت ایشان به روستاهای بخش مرکزی توجه ویژه ای عنایت داشته و مرتبا در بین مردم روستاهای این منطقه حضور دارند و حال با حضور شما که به حق یکی از معدود نمایندگان ملی مجلس هستید امیدواریم این توجه به توسعه این روستا و دیگر روستاهای منطقه منجر شود.

مهندس خادمی هم ضمن تقدیر از مردم شاه نشین گفت: این که خودتان آستین همت بالا زده و در فکر آبادانی شاه نشین هستید جای سپاسگزاری دارد ما نیز در این راستا کنار شما هستیم و مشکلات را به جد پیگیری خواهیم کرد.... وی در همین راستا و جهت رفع مشکل آب قنات سرپاریو با رئیس جهاد باغملک تماس گرفت و دستور پیگیری جهت ساخت یک منبع آب مناسب را صادر کرد.مهندس غریبوند رئیس جهادکشاورزی باغملک نیز دراین گفتگوی تلفنی وعده کرد که روز سه شنبه 23 بهمن ماه جاری جهت بررسی موضوع در شاه نشین حضور پیدا کند.

مهندس خادمی پس از بازدید از دفتر انجمن سبز و زمین ورزشی جاتوسونه نیز از پیگیری برای حصارکشی و تجهیز وسایل ورزشی برای این زمین خبر داد و گفت: کاری که شما در این مکان انجام دادید قابل تقدیر است.

مهندس خادمی پیش از ترک شاه نشین با لبخند گفت: روستای شاه نشین خیلی زیبا و دلنشین است و اگر قطعه زمینی به من بدهید بنده نیز باساخت منزل مسکونی شاه نشینی خواهم شد.

وی در پایان گفت : انشاا... در نوروز 98 بار دیگر به شاه نشین سر خواهم زد و از نزدیک برنامه های فرهنگی این روستا را پیگیر خواهم شد.

گفتنی است پیگیری و موضع گیری های ملی مهندس هدایت اله خادمی بعنوان نماینده مردم ایذه و باغملک ، در ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی کم سابقه است و شاید بتوان به جرعت گفت ایشان اولین نماینده ی این حوزه است که در مسائل مهم کشوری و تصمیمات مجلس نقش پررنگی دارد .

جا دارد از پذیرایی شایسته خانواده دهپور از مهندس خادمی و دیگر میهمانان تقدیر نماییم...

ادامه دارد ....

#گروه_فرهنگی_انجمن_سبز

#شاه_نشینی_ها

محل کنونی شما