امروز جمعه 28 تیر 1398 - Fri 07 19 2019

آخرین زمان بروزرسانی FTM_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

جلسه دادگاه و شکوه حضور شاه نشینی ها

  • مشاهده در قالب پی دی اف
میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

جلسه #قسامه دادگاه قتل ناجوانمردانه پهلوان محمد مکوندی برگزار شد ...

امروز ۳۰ تیرگان ، مصادف بود با دادگاه شادروان پهلوان محمد مکوندی عزیزمان ؛ جایی که نیاز بود به حضور حداکثری برادران و اقوام جهت ابراز مظلومیت این جوان رعنا و پهلوان .

اما ..................

امروز #شاه_نشین ، فرزندانش را یکجا و در محکمه ی و جدان ها به حضور طلبید . زین پس ، انسجام و یکرنگی و برادری ، خاطره ای گنگ و غبار زمان گرفته نیست ، امروز فرزندان شاه نشین با هر لقبی ، تحت درفش برادری ، پله های عزت و آزادگی را طی کرده و ساز همبستگی را کوک و سرود مهربانی را چون جوی #سرپاریو جاری ساختند .امروز وفاداری به ایل ، برادری و اخلاق که از آموزه های همیشگی نیاکانمان بود با صدایی رسا ، مشق مهر شد .

امروز نه پله های پرشمار داد‌گاه توانست مانع از قدمهای آهسته بزرگان و ریش سپیدان شود و نه دل مشغولی های روزمره، جوانان را در این حضور مانع شد.بودن در کنار هم را در شرایط احتیاج، تمرین کردیم.

دست یکایک مردان نیک سرشت شاه نشینی را به گرمی می فشارم و زندگی را پاکتر از شبنم و سرفرازتر از کوه ستبر شاه نشین آرزومندم .

# اسفندیار_مکوندی

#شاه_نشینی_ها

نظرات  

 
0 #1 عظیم گمار 30 مرداد 1397 ساعت 19:36
باشد تا قاتلان بی رحم که بخاطر هو ا و هوس دست بچنین اقدام شومی زدند و ایلی را از داشتن پهلوانی محروم نمودند بسزای عمل شنیع خود برسند
نقل قول
 
محل کنونی شما