امروز جمعه 28 تیر 1398 - Fri 07 19 2019

آخرین زمان بروزرسانی FTM_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

کارن مکوندی را بهتر بشناسیم

  • مشاهده در قالب پی دی اف
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

‍ (  کارن مکوندی را بهتر بشناسیم...

     یاداشت های توپ سرگردان توسط #کارن_مکوندی پایه گذاری و اداره می شود. او که اصالت از روستای #جارود_هفتکل داشته و در تهران به دنیا آمده  از بازیکنان سابق #بسکتبال _ایران و در تیم های صدا و سیما، پیروزی تهران و ظفر شمیران بازی کرد. قهرمانی آموزشگاه ها و باشگاهای کشور و قهرمانی دانشگاه های ایران از فرازهای ورزشی اوست. او در سال ۱۳۶۸ افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی جوانان ایران را یافت. #کارن اکنون تلاش خود را به اشاعه ورزش بسکتبال برای فارسی زبانان از طریق رسانه های فارسی متمرکز نموده است.
#کارن کارشناس بسکتبال بی بی سی فارسی است...هدف اصلی سایت توپ سرگردان  آشنا کردن بسکتبال دوستان فارسی زبان در ایران و خارج از ایران با واقعیت های بسکتبال و فرهنگ این ورزش زیبا است. بسیاری از مطالب یادداشتهای توپ سرگردان درباره بسکتبال حرفه ای امریکا است اما عملکرد تیم های ملی بسکتبال ایران و بسکتبال داخلی هم در این مجموعه جای خاصی دارد. 
#کارن_مکوندی ٫ سالها تجربه روزنامه نگاری اش را در زمینه ها فنی و مهندسی اکنون با خود به قلمروی ورزش مورد علاقه اش آورده است. او اولین نویسنده ایرانی تبار است که اولین مطلب به زبان فارسی را در رسانه رسمی لیگ NBA برای بیشتر آشنا کردن فارسی زبان ها به چاپ رسانده ...
#مکوندی_ها

                       https://t.me/MakvandiyaL

محل کنونی شما