امروز سه شنبه 30 بهمن 1397 - Tue 02 19 2019

آخرین زمان بروزرسانی FTM_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

پهلوان علی مکوندی بر بام وزنه برداری

  • مشاهده در قالب پی دی اف

 

مکوندی  قهرمان وزنه برداری مسابقات بین الملی فجر شد  ...

رقابت شرکت‌کنندگان در اوزان ۸۵ و ۹۴ کیلوگرم مسابقات جام بین‌المللی فجر برگزار شد و نمایندگان وزنه‌برداری ایران به ۶ مدال طلا دست یافتند  .
به گزارش  " #ورزش_سه "  سومین دوره رقابت‌های وزنه‌برداری جام بین‌المللی فجر (یادواره سردار شهید عزیز الماسی) با رقابت ۶ وزنه‌بردار به‌صورت همزمان در اوزان ۸۵ و ۹۴ کیلوگرم در سالن امام رضا (ع) شهرک نفت برگزار شد.
در دسته ۸۵ کیلوگرم، وزنه‌برداران نپال و تاجیکستان به همراه #علی_مکوندی حضور داشتند. علی مکوندی؛ در حرکت یک‌ضرب وزنه ۱۴۵ کیلویی را مهار کرد، سپس در دومین مرتبه موفق به مهار ۱۵۲ کیلوگرم نشد ولی در حرکت سوم این وزنه را به نام خود ثبت کرد. مکوندی در حرکت دوضرب ابتدا وزنه‌های ۱۸۰ و ۱۹۵ کیلویی را بالای سر برد ولی در آخرین حرکت وزنه ۲۰۱ کیلوگرم را بالای سر نبرد تا با مجموع ۳۴۷ کیلوگرم به سه مدال طلا دست یابد.
سانگوف از تاجیکستان با مجموع ۲۶۰ کیلوگرم به سه مدال نقره دست یافت و وزنه‌بردار نپالی در جایگاه سوم ایستاد.
در دسته ۹۴ کیلوگرم نیز سید ایوب موسوی؛ در حرکت یک‌ضرب وزنه‌های ۱۶۰، ۱۶۵ و ۱۷۰ کیلوگرم، در حرکت دوضرب وزنه‌های ۲۰۰ و ۲۱۰ کیلوگرم را مهار کرد و در مرتبه سوم وزنه ۲۱۶ کیلویی را نتوانست مهار کند و با حدنصاب ۳۸۰ کیلوگرم، سه مدال طلا را گرفت.
رحمان اورامه دیگر وزنه بردار خوزستان، نماینده کشورمان در حرکت یک‌ ضرب وزنه‌های ۱۴۶، ۱۵۵ و ۱۶۲ کیلوگرم، در حرکت دوضرب نیز وزنه ۱۹۵ کیلوگرم و ۲۰۶ کیلوگرم را به نام خود ثبت کرد و با حدنصاب ۳۶۸ کیلوگرم به سه مدال نقره دست یافت.
گفتنی است پهلوان #علی_مکوندی از اهالی فرهیخته روستای #پربیکس است ... #بهمن_مکوندی پدر بزرگوار پهلوان علی نیز از پیشکسوتان وزنه برداری ایران و مربی تیم نفت است .همچنین مهربانو #عاطفه_مکوندی خواهر پهلوان علی نیز عضو تیم ملی وزنه برداری بانوان ایران است ... در این مورد بیشتر خواهیم نوشت...برای این خانواده ورزشی که از مفاخر سرزمین مکوند و ایران هستند آرزوی سربلندی و تندرستی داریم.
#
پهلوان_علی_مکوندی
#
وزنه_برداری
#
مکوندی_ها https://t.me/MakvandiyaL

محل کنونی شما