امروز يكشنبه 5 خرداد 1398 - Sat 05 25 2019

آخرین زمان بروزرسانی FTM_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

به یاد پهلوان محمد

  • مشاهده در قالب پی دی اف
میانگین امتیار کاربران: / 2
ضعیفعالی 

 

   به یاد پهلوان محمد....الیاس فرجی

   دل ما هر روز دلگیر از عدم حضور و عروج محمد است . او در حالی که سینه شکافته اش هنوز قطره قطره سرخی عشقش را نثار میکرد به پرواز در آمد و ما مانده ایم با دنیایی از افسوس ، و نالانیم از جور روزگار غدار که چگونه در بر چشمانمان گل نو شکفته زندگیمان را پر پر حوادث ناملایم خویش کرده است  .

چند سالی ست که فقدان او در میان فامیل و بستگان و همولایتی ها بر پهنای سینه غمدار همه ما سنگینی می کند و جایش در قاب نمناک دیدگانمان خالی ست . عطر وجودش همیشه بوی مهر و مردانگی می داد و تواضع و افتادگی اش بر برافراشتگی منشش می افزود . محمد عزیز گلی بود که انتظار شکفتنش را برای زیباتر شدن بوستان زندگیمان تا ابد از دست داده ایم . هر چند که هر کدام از ما به نوعی نوشیده از زلالی و پاکی وجودش بودیم و یادگارهای شیرین بسیاری از او در گنجینه خاطرات داریم ولی آنگونه که باید از وجود نوشینش سیراب نشدیم و اکنون که سالها از عروج مظلومانه اش بر ما گذشت لحظه به لحظه نبودنش را دلسوخته تر به اندوه نشسته ایم . محمد عزیز پهلوانی بود که شادی و امید بر دو بازوی ستبرش آویخته بود و سینه پهن و گشاده اش ماوای نیکی ها بود و اندیشه های پاکش نوید روزهای شادمانه در کنارش بود .

هرچند سینه پر از مهر و وفایش به تیغی   اهریمنی به ستم شکافته شد و قلب مملو از عشقش به رنگ عشق از طپش ایستاد و ستبر وجودش به ناگاه از دیدگانمان محو شد ولی تا ابد او را در گنجینه دلمان آمیخته با عطری از جنس وفا و تابانده با روشنای معرفت و دلسپردگی در قاب طلایی زیباترین خاطرات زندگیمان حفظ خواهیم کرد و به داشته هایش افتخار می کنیم .

روحش شاد و یادش گرامی

#الیاس_فرجی

#پهلوان_محمد_مکوندی

#محل کنونی شما