امروز چهارشنبه 26 دی 1397 - Wed 01 16 2019

آخرین زمان بروزرسانی FTM_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

همایش زاگرس نشینان با همکاری انجمن سبز

  • مشاهده در قالب پی دی اف

با همکاری انجمن سبز/همایش زاگرس نشینان در اهواز می شود...

با همکاری #بنیاد_زاگرس_نشینان و #انجمن_سبز_شاه_نشین گردهمایی زاگرس نشینان با هدف تشریح خدمات متقابل انقلاب و مناطق زاگرس نشین با حضور مهندس یاسر هاشمی فرزند مرحوم آیت اله هاشمی رفسنجانی و جمعی از بزرگان استان و کشور در تالار اجتماعات صنعت و معدن و تجارت استان برگزار می شود.

علی اصغردهپور مدیر #انجمن_سبزشاه نشین در این باره گفت: مجوز برپایی این گردهمایی از فرمانداری محترم اهواز دریافت شد و امروز میزبان بزرگان و فعالان منطقه زاگرس نشین خواهیم بود تا با بررسی خدمات متقابل انقلاب و منطقه زاگرس نشین تلاشی در جهت ارتقا این منطقه مهم جغرافیایی داشته باشیم.

سید حمید حسینی مدیر #بنیاد_زاگرس_نشینان هم ضمن شادباش دهه فجر گفت: به منظور گرامی داشت یاد امام و آیت اله هاشمی و همچنین بررسی خدمات متقابل انقلاب و زاگرس نشینان این همایش برگزار می شود.حسینی ادامه داد:زاگرس یک قوم یا اقلیم جغرافیایی نبوده و یک هویت تاریخی است و این منطقه با تنوع قومی بیشترین منابع را در اختیار دارد اما متاسفانه کمترین بهره را از این منابع برده است لذا با همگرایی می توان به توسعه این منطقه کمک کرد.

گفتنی است این همایش امروز چهارشنبه هیجدهم بهمن ماه جاری از ساعت بیست در تالار اجتماعات اداره کل صنعت ، معدن و تجارت استان به آدرس : میدان چهار شیر جنب رستوران گردان برگزار خواهد شد.

#شاه_نشینی_ها


https://t.me/shahneshinNGO

 

محل کنونی شما