امروز پنجشنبه 4 بهمن 1397 - Thu 01 24 2019

آخرین زمان بروزرسانی FTM_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

مریم لرکی رئیس هیئت کاراته هفتکل شد

  • مشاهده در قالب پی دی اف

 

استاد مریم لرکی رئیس هیئت کاراته هفتکل شد ....ندای هفتکل

رئیس هیئت کاراته استان خوزستان، مریم لرکی را به عنوان رئیس هیئت کاراته شهرستان هفتکل منصوب کرد.
به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، عصر روز چهارشنبه 21 بهمن ماه دکتر محمد سرکوهکی رئیس هیئت کاراته استان خوزستان به همراه جمعی از مسئولین اداره ورزش و جوانان شهرستان هفتکل از هیئت کاراته بانوان شهرستان هفتکل بازدید کرد.
پس از این بازدید، دکتر محمد سرکوهکی در گفتگو با خبرگزاری ندای هفتکل ضمن تقدیر از تلاشهای مریم لرکی اظهار داشت: در پایان ماه جاری یک سری مسابقات کاراته استانی در مرکز استان برگزار خواهند شد که کاراته هفتکل از هزینه ورودی آن معاف می شوند و هیئت کاراته استان این هزینه  را پرداخت خواهند کرد.رئیس هیئت کاراته خوزستان ادامه داد: در این بازدید خانم مریم لرکی به عنوان رئیس هیئت کاراته شهرستان هفتکل منصوب شد که با انتصاب ایشان بسیاری از مشکلات تیم حل می شود و ما نیز می توانیم از طریق ریاست هیئت حمایت و همکاری خودمان را نسبت به هیئت بیشتر کنیم.
وی افزود: ۹ نفر از بانوان کاراته کای هفتکلی به اردوی تیم منتخب استان راه پیدا کردند و از این موضوع بسیار خوشحال هستیم؛ البته در این بین زحمات خانم لرکی نیز بی تأثیر نبودند.ایشان در پاسخ به سوال خبرگزاری ندای هفتکل   در خصوص  قول حمایتی که شرکت نفت از کاراته بانوان داده بود گفت: هنوز شرکت نفت زیر بار حمایت از تیم کاراته بانوان هفتکل نرفته است اما امیدواریم رئیس هیئت کاراته هفتکل که رسماً به این سمت منصوب شده است، رایزنی ها و پیگیری هایی انجام دهد تا در سال آینده شاهد اجرایی شدن آن شویم.وی همچنین گفت: هیئت کاراته بانوان هفتکل که فقط چند سال  از راه اندازی آن می گذرد  نسبت به دیگر شهرهای استان که سابقه بیشتری دارند، پیشرفت   بیشتری کرده است.
سرکوهکی در خصوص مکان مناسب برای تمرین های این هیئت  هم گفت: به نظرم باید اداره ورزش و جوانان شهرستان هفتکل یک سالن ورزشی صرفاً جهت هیئت های رزمی قرار دهد تا درصدی از مشکلات این هیئت ها را مرتفع کنند.
رئیس هیئت کاراته استان خوزستان در پایان گفتگو با خبرگزاری ندای هفتکل قول افزایش تشک های ورزشی هیئت کاراته شهرستان هفتکل را نیز دادند.

مریم لرکی رئیس هیئت کاراته بانوان هفتکل نیز در گفتگو با خبرگزاری ندای هفتکل از حضور رئیس هیئت کاراته استان خوزستان و هیئت همراه و جمعی از مسئولین اداره ورزش و جوانان شهرستان هفتکل و خانواده های بانوان کاراته کار در این بازدید تقدیر و تشکر کرد.

انجمن سبز شاه نشین ضمن شادباش انتصاب سرکار خانم لرکی به این مهم برای این عزیز شاه نشینی  و کاراته هفتکل آرزوی سربلندی دارد.

محل کنونی شما