امروز يكشنبه 5 خرداد 1398 - Sat 05 25 2019

آخرین زمان بروزرسانی FTM_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

نوید مکوندی بازهم بر سکوی قهرمانی جهان بوسه زد

  • مشاهده در قالب پی دی اف

فرزند شاه نشین بر سکوی قهرمانی جهان بوسه زد ...
درخشش مدال نقره مسابقات ووشوی جهانی بر گردن نوید مکوندی ....
اعضاي تيم دوئلين ايران معتقدند که بهترين نمايش ممکن را در مسابقات جهاني اندونزي از خود نشان  دادند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، تيم دوئلين مردان ايران عصر امروز(سه شنبه) به مدال نقره مسابقات قهرماني جهان در اندونزي دست يافت.

تيم دوئلين مردان ايران، سومين مدال نقره کاروان ووشوي ايران در مسابقات جهاني اندونزي را به ارمغان آورد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ در رقابت هاي نوبت عصر امروز(سه شنبه) مسابقات ووشوي قهرماني بزرگسالان جهان در شهر جاکارتاي اندونزي، تيم دوئلين مردان ايران به مدال نقره دست يافت.
اين تيم متشکل از محسن احمدي، ابراهيم فتحي و نويد مکوندي با کسب امتياز 9.54 به مقام دومي دست يافت. چين با امتياز 9.73 طلا گرفت و اوکراين با 9.53 مقام سوم و مدال برنز را از آن خود کرد.
تيم دوئلين مردان ايران در ادوار گذشته مسابقات قهرماني جهان نيز به 2 مدال طلا و يک نقره دست يافته بود.
سيزدهمين دوره رقابت هاي ووشوي قهرماني بزرگسالان جهان که با حضور هزار ورزشکار از 82 کشور از روز شنبه در شهر جاکارتاي اندونزي آغاز شده است، عصر فردا (چهارشنبه) به پايان مي رسد.
تيم ملي ووشوي ايران تاکنون توسط فرشاد عربي، زهرا کياني و تيم دوئلين مردان به 3 مدال نقره دست يافته است.
پس ازاين افتخار آفريني، محسن احمدي گفت: خدا را شکر مي کنم که در کنار ديگر هم تيمي هاي خود توانستيم امروز نمايشي بي نقص داشته باشيم و کسب مدال نقره و نرسيدن به طلا، چيزي از ارزش هاي تيم دوئلين ايران کم نمي کند.
وي گفت: بهتري اجرايي که در اين سالها داشتيم بدون ترديد امروز رخ داد و حتي معتقدم سالهاي گذشته با نمايشي ضعيف تر به مدال طلا رسيده بوديم اما قسمت نبود تا امروز هم طلايي شويم.
ابراهيم فتحي ديگر عضو تيم دوئلين ايران نيز تصريح کرد: 100 درصد توان خود را به کار بسته و بهترين اجراي ممکن را داشتيم و تمامي تماشاگران حاضر در سالن نيز از نمايش تيم ايران به شوق آمده بودند.
وي افزود: بسياري از بازيکنان و مربيان تيم هاي ديگر نيز معتقد بودند که تيم ايران شايسته کسب مدال طلا بود چراکه اجراي بي نقصي داشتيم.
فتحي در مورد تيم دوئلين چين عنوان کرد: انصافا آنها نيز نمايش خوبي داشتند.
در ادامه نويد مکوندي نيز گفت: حقيقت اين است که ووشو ورزش ملي چين است و آنان تلاش زيادي داشتند تا مدل طلاي دوئلين را از تيم ايران بگيرند و امروز موفق شدند.
وي افزود: چند سال قهرماني جهان در اين فرم به ما رسيد و همين مساله سبب شد تا چيني عزم خود را براي رسيدن به مدال طلا جزم کرده و با نفوذي که در داوري هاي بخش تالو دارند به هدف خود دست يافتند.
مکوندي در پايان تصريح کرد: خداوند را شکر مي کنم که امروز تيم ايران را مورد لطف خود قرار داد تا بهترين را اجرا داشته باشيم و شرمنده نشويم.

گفتنی است نوید مکوندی در رشته دوئلین ووشو  تاکنون  چندین مدال با ارزش آسیایی و جهانی را برای ایران عزیز به ارمغان آورده است ...

انجمن سبز شاه نشین کسب مدال نقره مسابقات جهانی ووشو را به نوید مکوندی و دیگر اهالی شاه نشین شادباش گفته و برای این ورزشکار با اخلاق که  گفتار نیک ، پندار نیک و کردار نیکش همواره در بین اهالی مثال زدنی است  آرزوی بهروزی دارد...

نظرات  

 
0 #2 عادل اسکندری مکوند 19 بهمن 1394 ساعت 12:46
دمت گرم اقا نوید افتخار مکوند
نقل قول
 
 
0 #1 همولایتی 27 آبان 1394 ساعت 19:13
باسلام
تبریک وخسته نباشید به آقا نوید مرد افتخار آفرین دیارمان.........
نقل قول
 
محل کنونی شما