امروز يكشنبه 5 خرداد 1398 - Sat 05 25 2019

آخرین زمان بروزرسانی FTM_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

مجید حاتمی کاندید شد

  • مشاهده در قالب پی دی اف

 

چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در پیش است و مجید حاتمی که به حسن اخلاق و خوشرویی در هفتکل شهرت دارد خود را برای این رویداد مهم نامزد کرد.مجید حاتمی در گفتگو با خبرنگار سایت شاه نشین در این مورد گفت: جمع زیادی از مردم هفتکل به صورت انفرادی از بنده درخواست کردند تا در این عرصه وارد شوم و هنگامی که دیدم کسی از هم ولایتی هایم کاندید نشد و با شناختی که از خود دارم برای این مهم نامزد شدم که امیدوارم با حمایت همشهریان و هم ولایتی هایم بتوانم در شورای شهر برای هفتکل مفید فایده باشم.

انجمن سبز نیز برای مجید حاتمی آرزوی موفقیت داشته و از همه شاه نشینی ها دعوت می کند تا  با حمایت از مجید شخصی با صلاحیت و متعهد را روانه شورای شهر نماییم.

گفتنی است در دور اول شورای شهر حسن مکوندی کاندید بود که با حمایت همه ی اهالی وی بعنوان عضو شورا رای لازم را کسب کرد و در دور دوم نصیر غلامی خود را نامزد کرد که متاسفانه وی نتوانست رای لازم را کسب کند که البته خود نصیر می گفت که اهالی حمایت خوبی از وی نکردند.در دور سوم نیز بیژن مکوندی نامزد این مهم شد که وی نیز در این کارزار انتخاباتی مقام هشتم را کسب کرد که با وجود رای خوب ولی بازهم به شورا  رای نیافت .اتفاقا بیژن هم معتقد بود که خوب از وی حمایت نشد.

امیدواریم در این دور با وجود شهرت مجید حاتمی و علاقمندی خاصی که جوانان هفتکلی به وی دارند اهالی شاه نشین و مکوندی ها نیز از ایشان حمایت لازم را به عمل آورند تا برای دومین بار یک شاه نشینی به شورای شهر هفتکل راه یابد.

نظرات  

 
0 #8 حسن 05 خرداد 1392 ساعت 08:17
سلام آقا شهاب چرا نظرات من در سایت نیست .منتظر جواب هستم
نقل قول
 
 
0 #7 حسن 30 ارديبهشت 1392 ساعت 13:17
سلام به همه هم ولایتیهایم که دوستشان دارم .خواستم حمایت خودم را از آقا مجید و هر شاهنشینی دیگری که در انتخاباب شوراشرکت می کند اعلام نمایم .و همچنین از همدلی همه در دور اول تشکر نمایم .و یاد همه آنهایی که اکنون در بین ما نیستند را گرامی بدارم .
نقل قول
 
 
0 #6 ابلشکری 29 ارديبهشت 1392 ساعت 11:58
موافقم که همه به افراد لایق و کاردان مثل اقا مجید رای بدیم. به امید موفقیت روز افزون.
نقل قول
 
 
+1 #5 حسن مکوندی 24 ارديبهشت 1392 ساعت 11:41
برای همه هم ولایتیهایم که دوستشان دارم .امروز وقتی کاندیداتوری مجید را دیدم بسیار خوشحال شدم . اگر چه یاد آوری ایام گذشته و تجسم چهره های از دست رفته غم و اندوه را بر چهره ام نشاند اما بر خود لازم دانستم از همه هم ولایتیهای عزیزم که در دور اول همکاری داشته اند تشکر مجدد نمایم و حمایت خود رااز نامزدی مجید اعلام نمایم .بیایید دوباره گرد یک چاله جمع شویم اگر گرما داشت برای همه و اگر دود برای چشمان همه باشد.
نقل قول
 
 
+1 #4 اشکان حاتمی 11 ارديبهشت 1392 ساعت 11:03
بی شک مجید حاتمی از پاکان و غیوران هفتکل است که از این منظر شهره هفتکل و طوایف اطراف هستند.جایگاه خانوادگی و اجتماعی ایشان و کارنامه خدمت صادقانه وی به مردم هفتگل گواه بر صلاحیت ایشان است.امید است با حمایت غیرتمندانه موفقیت مجید و در نهایت موفقیت هفتکل را شاهد باشیم.
موفقیت ایشان را از ایزد منان خواهانم...
با سپاس
نقل قول
 
 
0 #3 حسین با سلام. سایت خ 06 ارديبهشت 1392 ساعت 16:35
با سلام.
سایت خوبی و به روزی دارید

من هم یک هفتکلی و دوستدار هفتکل زادگاهم هستم
اگر امکان دارد آدرس وبلاگ من را در سایت خوتان جای دهید با تشکر از دوستداران هفتکل
آدرس وبلاگ:haftkelsa lam.LoxBlog.Com
هفتکل سلام
نقل قول
 
 
0 #2 mehran 02 ارديبهشت 1392 ساعت 16:09
باید هممون حمایت کنیم موفق باشی مجید
نقل قول
 
 
0 #1 علی 31 فروردين 1392 ساعت 08:29
برای مجید آرزوی موفقیت دارم
نقل قول
 
محل کنونی شما