امروز يكشنبه 5 خرداد 1398 - Sat 05 25 2019

آخرین زمان بروزرسانی FTM_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

لطفاپوزش انجمن سبز را بپذیرید

  • مشاهده در قالب پی دی اف

لطفا پوزش انجمن سبز را بپذیرید
از سال هفتاد و هشت و نوروز هفتاد و نه با اجرای برنامه های فرهنگی سعی در جذب اهالی به روستای شاه نشین داشتیم و دراین راه با صرف وقت و هزینه و جذب کمک های مردمی به گواه اهالی و فرهنگ دوستان موفق شدیم در زمانی کوتاه شاه نشین را بعنوان روستایی نمونه از این جهت در منطقه معرفی کنیم . انجمن سبز با اتکا به جوانان و حضور همه ی مردم توانست در چهارده سال فعالیت خود سالیانه صدها نفر را به روستای شاه نشین جذب کند .برنامه های فرهنگی، خصوصا مسابقات ورزشی  که در نوروز هر سال در این روستای دوست داشتنی اجرا می شد علاوه بر ایجاد انگیزه در بین کودکان و نوجوانان باعث دلگرم شدن اکثر اهالی برای حضوری سیزده روزه  در شاه نشین و افزایش ساخت و ساز مسکونی در این روستا می شد.واکنون بعد از گذشت بیش از یک دهه فعالیت فرهنگی و عمرانی انجمن ، تقریبا ساخت و سازهای مسکونی به نقطه ی پایانی خود رسیده و حضور انبوه سیمان و آهن کمی از زیبایی گذشته کاسته اما رابطه های فامیلی همچنان ناگسستنی و از افتخارات اهالی این روستاست.
انجمن سبز بنا داشت در نوروز نود و دو نیز  برنامه های فرهنگی و مسابقات ورزشی خود را به روال سالهای گذشته اجرا نماید اما متاسفانه بنا به دلایلی که به ذکر چند نمونه از آن خواهیم پرداخت این توفیق حاصل نشد.1) نبود منابع مالی .واحد فرهنگی انجمن سبز پیش از نوروز  هر سال اقدام به خرید وسایل مورد نیاز برای اجرای برنامه های فرهنگی و مسابقات ورزشی می نماید و معمولا بعد از پایان تعطیلات بخشی از این هزینه ها از محل کمک های مردمی ودر دوسال گذشته نیز از محل  درآمد مسابقات ورزشی خصوصا تیراندازی تامین می شد و بخش دیگر هزینه به عهده انجمن خاصا رئیس انجمن و مسئول فرهنگی بود .هزینه سایت شاه نشین که از سال هشتاد و چهار تاکنون نیز فعال است به جز سال نود همه ساله توسط مسئول فرهنگی انجمن پرداخت شد.
2)عدم هماهنگی اعضا .3)عدم برگزاری نشست در اسفندماه 4)عدم تدوین برنامه های نوروزی بنا به سه دلیل پیش گفته و...
به هر حال عدم برگزاری برنامه های نوروزی تاسف و شرمندگی اعضای انجمن خصوصا رئیس انجمن و واحد فرهنگی را در پی داشت که از این بابت از شما مردم شریف شاه نشین خاضعانه پوزش می طلبیم و قول می دهیم در طول سالجاری و نوروز پیش روی جبران مافات نماییم .
با تقدیم احترام
مسئول فرهنگی انجمن سبز

شهاب داودی

نظرات  

 
0 #5 شهاب داودی 19 فروردين 1392 ساعت 07:35
با سلام و سپاس از همه ی مخاطبان و تشکر از آقا یا خانم مکوندی.به استحضار می رساند پارک یا بوستان اوژدون از کارهای ماندگار و منحصر به فرد انجمن سبز است که در هیچ جای کشور مثال و مانندی ندارد .ولی حرف شما را قبول دارم که می شد با یک برنامه ریزی بهتر از این بوستان بهره برداری بهتری کرد.
نقل قول
 
 
0 #4 پویا 18 فروردين 1392 ساعت 21:36
به نظر من انجمن باید یه سری درخت دور مال بکاره اینجوری نمای بهتری داره
نقل قول
 
 
0 #3 مکوندی 18 فروردين 1392 ساعت 07:31
راستی می گم این پارکی که این همه هزینش شد چرا در ایام نوروز و حداقل در سیزده بدر کسی از اون استفاده نکرد؟لطفا شهاب داودی پاسخ بده که طرح این پارک بی مصرف را داد.
نقل قول
 
 
0 #2 دختر شاهنشین 17 فروردين 1392 ساعت 20:27
والا ما که نمی پذریم این چه وضعشه اینقد مردم پول دادن برا پارک حداقل یه برنامه میذاشتید اونجا که بتونیم یه استفاده مفید ازش داشته باشیم
نقل قول
 
 
0 #1 علی 17 فروردين 1392 ساعت 07:17
پوزش انجمن را می پذیریم ولی کاش واضح تر و بی پرده تر می نوشتی تا کم کارها و ناهماهنگها را بهتر می شناختیم.
نقل قول
 
محل کنونی شما